CAP DE SETMANA DE VÒLEI A CASA

Aquí teniu els partits dels que podeu disfrutar aquest proper cap de setmana

JUGUEN A CASA

SÈNIOR MASCULÍ SUPERLLIGA MASCULINA 2

TARRAGONA SP SP- VÒLEI MUNDET Dissabte dia 23 a les 20:00h

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV VILAFRANCA VERD Dissabte dia 23 a les 10:00h

CADET FEMENÍ

TRRAGONA SP SP- CV VILAFRACA VERD Dissabte dia 23 a les 11:45h

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV SANT MARTÍ Dissabte dia 23 a les 10:00h

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- VÒLEI VILASSAR "A" Dissabte dia 23 a les 10:00h

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP-  CV L'ATMETLLA DEL VALLÈS "B" Dissabte dia 23 a les 17:00h

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP - CV SANT QUIRZE Dissabte dia 23 a les 16:00h

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

TARRAGONA SP SP - JOVENTUT LES CORTS Dissabte dia 23 a les 16:00h

ES DESPLACEN

JUVENIL MASCULÍ

INSTITUT ANNA GIRONELLA MUNDET- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 11:45h Pavelló del Carmel

INFANTIL MASCULÍ

CV ARENYS- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 24 a les 12:45h Pavelló Font de les Creus

LLIGA ALEVÍ  ( CONCENTRACIONS)

CV CUBELLES- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 23 a les 15:00h Pavelló Municipal de Cubelles

TARRAGONA SP SP- SANT QUIRZE NEGRE Dissabte dia 23 a les 16:00h Pavelló Municipal de Cubelles

 

 

 

 

SÈNIOR MASCULÍ DISSABTE A CASA

El Sènior masculí tornarà a jugar a casa, després de dues setmanes de descans, en un partit de Superlliga 2, contra el Vòlei Mundet,el proper dissabte dia 23 a les 20:00h.

No t'ho perdis!!

Entrada gratuïta

 

 

PROPERS PARTITS

Aquí us deixem amb els partits del cap de setmana

JUGUEN A CASA

JUVENIL MASCULI

TARRAGONA SP SP - CV VALL D'HEBRON Dissabte dia 16 a les 10:00h

CADET MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- AE SANDOR Dissabte dia 16 a les 10:00h

INFANTIL MASCULÍ

TARRAGONA SP SP- CV VALL D'HEBRON Dissabte dia 16 a les 12:30h

ES DESPLACEN

SÈNIOR MASCULÍ "B"

CEV HOSPITALET- TARRAGONA SP SP Diumenge dia 17 a les 10:00h Poliesportiu les planes

SÈNIOR FEMENÍ

MOTOCAR BALÀFIA VOLEI- TARRAGONA SP SP- Diumenge dia 17 a les 18:00h Pavelló juanjo Garra

JUVENIL FEMENÍ

AEC VALLBONA GRANOLLERS E- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 12:15h Pavelló Municipal Can Bassa

CADET FEMENÍ

AEC VALLBONA GRANOLLERS E- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 10:30h Pavelló Municipal Can Bassa

INFANTIL FEMENÍ

CN SABADELL- TARRAGONA SP SP Dissabte dia 16 a les 11:00h Pavelló 3 Sabadell

 

 

RESULTATS DELS PARTITS

Aquí teniu els resultats dels partits del cap de setmana:

SÈNIOR MASCULÍ "B"

TARRAGONA SP SP-  FS CASTELLAR CANDELSA  3-0 (25-11/25-14/25-14)

SÈNIOR FEMENÍ

TARRAGONA SP SP - CLUB VÒLEI SANT FRUITÓS 3-1 (25-20/20-25/25-11/25-16)

JUVENIL FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B" (3-1) (23-25/25-23/25-12/25-16)

CADET FEMENÍ

TARRAGONA SP SP- CV ESPLUGUES "B"  3-2 (25-18/17-25/14-25/27-25/15-12) 

INFANTIL FEMENÍ

GRUPSERVIESPORT SP SP- CV MATARÓ 3-1 (25-6/12-25/25-8/25-15)

JUVENIL FEMENÍ PREFERENT

CEVOL TORREDEMBARRA- TARRAGONA SP SP 0-3 (8-25/7-25/19-25)

JUVENIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 3-0 (25-17/25-23/30-28)

CADET MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 3-2 (24-26/25-17/24-26/25-16/15-10)

INFANTIL MASCULÍ

BARÇA VOLEIBOL- TARRAGONA SP SP 2-3 (25-20/26-28/22-25/27-25/11-15)

LLIGA ALEVÍ (CONCENTRACIONS)

EIC ESPORT CLUB- TARRAGONA SP SP 1-3

TARRAGONA SP SP- CV CUBELLES 4-0

 

Página 1 de 75